29.10.2013

29. října 2013 v 21:21 | Luca |  Můj jídelníček
Musím se přiznat, že poslední tři dny jsem měla krizovku... jídelníček byl hrozný a ani jsem ho tady nenapsala. Nepředstavujte si zase kupy čokoládových dortů a na to buřty a kdovíco. Šlo spíš o to, že jsem nejedla třeba vůbec pětkrát nebo šestkrát ale čtyřikrát a velké porce a většinou šlo o nějakou pochybně zakoupenou sic celozrnnou ale kupovanou bagetu atd... navíc jsem každý den zahřešila sladkým. První den tuším to byly asi tři kostičky čokolády, pak kousek koláče a med s celozrným chlebem a včera asi taky ten koláč. Ostatně dneska taky -.-

Vidíte to? Místo toho abych se co nejvíce snažila ještě vylepšit na to VÁŽENÍ, KTERÉHO SE BOJÍM ALE MUSÍ DOPADNOUT DOBŘE! Tak si dávám do nosu a samé lepší, ahjo... zítra, přísahám, to nepokazím. Takže dnešek...

Snídaně: asi tři kousky koláče hraběnka, byl domácí, kafe se sójovým mlékem (aspoň jsem nesladila :D)
Svačina: nic nebylo

Oběd: dva bramborové knedlíky se špenátem zahuštěným mlékem či smetanou či bůhvíco tam bylo a polovina kousku uzeného masa. (Věděla jsem, že hřeším, tak jsem se aspoň snažila toho jíst málo -.-)

Svačina: Celozrnný chleba s nízkotučným sýrem a paprika jedna celá

Svačina: Asi tři nějaké křehké plátky, dva pomazané pomazánk. máslem, jeden s nízkotučným sýrem, půlka papriky.

Večeře: Dva celozrnné chleby s cottagem a půlkou papriky

Tak vidíte, že ve vymýšlení svačin a večeře jsem byla velice nápaditá a můj jídelníček je vskutku rozmanitý... No, co, vím, že nějaký zázrak to není. Na druhou stranu úplná příšernost snad taky ne... holt koláče JSOU TAK DOBRÉ, SAKRA, DOPRDELE, HROZNĚ DOBRÝ. Ufff....

Ehm..

Sport: asi čtyřicet minut rychlé chůze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thinjill thinjill | E-mail | Web | 29. října 2013 v 22:32 | Reagovat

K tomu, aby člověk držel stoprocentní dietu a na dlouho dobu, musí být vytrénovaný, mít extra silnou vůli a chtít to moc, mít jasná cíl, postavit si to jako prioritu, i mě to trvalo rok a půl a teprve teď jsem k tomu dospěla na 100%. Tím nechci říkat, že by Ti to mělo trvat tak dlouho, ale prostě není to jednoduché, kdyby bylo, tak chodíme všichni štíhlí a vytesaní.
Nevěš hlavu, ani Columbus nedoplul na Ameriky za týden, prostě dej tomu čas, cykluj to, střídej si to,a ber to s nadhledem, nemuč se myšlenkou na vážení, zkus se těšit na vážení, že tam bude méně...? No nebude asi s takovou, ale co, tak bude příště, prostě se to učíš, ber to tak, učíš se to a už vbc že nad tím přemýšlíš a snažíš se jsi jedna z mála lidí a toho si na sobě můžeš vážit, ve mě máš podporu vždycky a hlavně nehaž flintu do žita, prostě to přijde, soustřeď se, koncentruj se na to, bouju s tím, ale né do krve, lehce, tělo si zvyká, mysl si zvyká... člověk má velice silně zapuštěné kořeny zvyku z dětství, kdy hltal vše, všechny ty sladkosti, chemické hovadiny co si lidi vyrobili. Jez přírodu, jen přírodu, to co ona vytvořila, abychom jedli, na chemii se vyser... Pak budeš šťastná a klidná...
Usměv, bude to lepší... ty budeš lepší, vím to :) a nebud tak přísná hned o d startu, povol tomu uzdu, at se Ti kun nestaví na zadní... ;)
PS: Chcu Ti ještě něco říct, ale to na chatu, osobně... :)

2 Slečna A. Slečna A. | Web | 30. října 2013 v 12:02 | Reagovat

S ThinJill naprosto souhlasím :)
Nervat si vlasy, jít na to pomalu :) A nebrát jedno zhrešení jako konec světa, protože to pak vyvolává domino reakci, kdy následuje zhřešení za zhřešením. Raději si to prostě dovol a vychutnej :) A nevyčítej. Ale prostě pak pro sebe něco udělaj :)

3 Sud Sud | Web | 30. října 2013 v 13:37 | Reagovat

Moje váhové maximum bylo 85kg a zhruba na 75kg jsem to nezhubla zdravě.. prostě to nějak samo zmizelo, šlo spíš o stres.
Zdravě hubnu už asi rok, jde to pomalu, pořád se hledám, občas vykolejim.. Ale věřím, že výsledky budou trvalé.

4 Romi Romi | Web | 31. října 2013 v 17:57 | Reagovat

Ahoj máš to tu pekné ešte sa tu poobzerám :)
Ja mám blog už dlhšiu dobu, ale nemám skoro žiadne komentáre. Nemohla by si mi pomôcť a dať mi na blog aspoň 3 komentáre? Veľmi mi to pomôže :)
(P.S.- neber to ako reklamu)

www.myself-romi.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama