Jak to chci vést?

19. října 2013 v 8:09 | Luca |  Deníček

Ráda bych se vážila a proměřovala míry jednou za dva týdny. A pak vždy udělám speciální článek o převážení, přeměření a jak to dopadlo. Pokud bude např. na váze stejně ale centimetry budou dole, jsem víceméně spokojená. Nejde mi primárně o váhu - ale přiznávám - ráda bych viděla výsledky i tam.

Vážení jednou za dva týdny je podle mě ideální. Je to tak akorát na očekávání nějakých výsledků a zároveň akorát čas na kontrolu, jestli ve váze nestagnuju. Kdybych se přeměřovala a vážila častěji, vím, že mě to bude akorát znervózňovat a budu muset nad každým deka přemýšlet. Takže tohle je pro mě rozhodně lepší cesta.

Jednou za měsíc bych ráda přidala svou fotku ve spodním prádle, abychom mohly pozorovat (snad :)) změny i tam. První fotku přidám asi v pondělí a pak až za měsíc atd. Takže co dva týdny výsledky ve váze a přeměření, co měsíc na porovnání fotka.


Ráda bych také vždy např v novém měsíci po fotce začala s nějakým programem např. 30 days shred a psala tady pak recenze (vyfotila se před a po, plus samozřejmě správný jídelníček) vůbec mě tyhle různé programy trenérů na tělo, docela zajímají, takže je budu podstupovat, hodnotit a vám budu překládat fotky před a po :)

A jinak, obecně, zatím to tak nevypadá, ale tenhle blogu budu brát vážně. Prvně a to mě čeká tenhle víkend zamakám na designu, změním ho, možná dodělám pár rubrik, trochu ještě upravím blog atd. A pak k obsahu... tenhle blog nebude primárně o hubnutí. Bude o zdravém životním stylu, bude o módě - ráda bych tady časem třeba fotila nové kousky, psala o tomhle články atakdále, dále vaření mám docela ráda, takže časem, když se to trochu rozjede přibudou různé recepty. Ráda bych psala i o sportu, ať už obecně nebo recenze na různé tyhle tréninkové plány atd. Mimoto bude tenhle blog sloužit jako můj deníček, samozřejmě. Časem určitě přibude víc rubrik, víc témat. Chce to jen čas. Ale tenhle blog bude dobrej, věřte mi Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pro-ana-hubni pro-ana-hubni | Web | 19. října 2013 v 9:12 | Reagovat

Máš krásný blog a moc zajímavý :) Určitě ho budu pravidelně sledovat protože o zdravém stylu života nevím absolutně nic. Mám poruchu příjmu potravy takže můj pohled na jídlo je zkreslený. Hrozně mě zajímá co je podle všech normální protože já už to nepoznám.

2 Slečna A. Slečna A. | Web | 20. října 2013 v 8:37 | Reagovat

Já věřím tomu, že bude skvělý!
Těším se na ty recenze těch 30 denních programů. Taky jsem s nimi chtěla začít, ale můj problém je, že bydlím přes týden na koleji, kde kromě toho že  nemám čas a vždycky tam mám spolubydlící (a já prostě před lidma jen tak necvičím, cítím se vždycky hrozně trapně :D ), tak tam k tomu ani nejsou prostory. Ten pokoj je tak malinký, že tam můžu dělat tak možná dřepy. Ale pokud něco o tom napíšeš do Vánoc, tak bych to během zkouškového, kdy trávím většinu času doma ráda vyzkoušela! :)

Fotky - skvělej nápad! Taky jsem chtěla, ale můj největší problém je ten, že se vlastně stydím za to, že hubnu - nejsem schopná to nikomu říct :D jen našim, kvůli tomu aby do mě necpali buchty a podobně. A tak fotky na blog dát nemůžu, bála bych se odhalení a to i z useknutou hlavou :D Ale taky si to začnu asi fotit :)

Hrozně se těším na výsledné fungování tohoto blogu! :)
Já zase možná plánuju něco ke kosmetice :)

Musím říct, že jsem hrozně ráda, že jsem v moři ana blogů našla tebe! ;)

3 thinjill thinjill | E-mail | Web | 20. října 2013 v 11:48 | Reagovat

Perfektní systém, super plán, kdo toto čte, tak v tom vidí neskutečnou naději a věří Ti, stejně jako já, bude to super, drž se a podpora tu je, to víš... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama