Proč jsem se zdravým stylem života začala?

17. října 2013 v 20:02 | Luca |  Deníček


Kupodivu jsem se zdravým životním stylem nezačala protože chci být HUBENÁ. Kupodivu jsem s tím začala protože.... jsem se cítíla špatně.
Pořád jsem byla věčně ospalá, vynervovaná, nafouklá, každý stres a neradost ze života jsem zajídala čokoládou. Z chvilkové radosti bylo milion výčitek a špatných pocitů, potom co zmizela čokoláda celá, moje problémy nezmizly. Břicho řvalo bolestmi a tím jak špatně a hrozně s ním zacházím. Jo, bylo mi to jasné - jím sračky. Jím sračky, cítím se jako... sračka.

Já nechci nejíst, nechci ani jíst šest pidiporcí denně a mít pořád hlad. Chtěla bych jíst normální porce, normální zdravé porce, chtěla bych se o své tělo starat, dopřát mu všechny živiny, pohyb a doufám, že ono mi naoplátku dopřeje dobré pocity a příjemný vzhled. Tím, že potřebuju "okamžitě" zhubnout a nebudu jíst jsem si už dávno prošla... v šestnácti.

Chcete vědět jak to končilo?

Dva týdny jsem jedla jako vrabec, zhubla jsem neuvěřitelných sedm kilo (za dva týdny! .. ne že bych si myslela, že by to bylo něco jiného než voda, ehm) no a pak... jsem si jeden jediný den dovolila najíst se normálně (skutečně normálně, nepřejedla jsem se) a voilá JOJO efekt jak sviňa, čtyři kila nahoře za jediný den, dámy (popřípadě pánové! je směšné oslovovat zatím neexistující návštěvníky Úžasný)

Nemluvě o tom, že jsem neustále myslela na jídlo a trpěla. Ale teď už jsem v myšlení a postojích snad (doufám) jinde než v šestnácti. Budu moc ráda, když se tu zastavíte, pročtete si to... budu moc ráda za Vaši podporu, nápady i kritiku.

Na oplátku bych chtěla na blogu makat a mí tu nějak tak víc témat, nechci aby to byl vyloženě blog jenom o HUBNUTÍ. Ale spíš o stylu mého života (zdravého, doufejme.)

Co si od blogu slibuju?

Hlavně nějakou takovou motivaci, protože přece jenom když tady každý den zveřejním jídelníček, nějak ho vypustím do světa, budu se muset zamyslet... a taky bych tady ráda našla podobně smýšlející lidi. Já podporuju hlavně a jen ZDRAVÉ HUBNUTÍ, ale to neznamená, že se nerada podívám i na jiné blogy anebo že bych se nepouštěla do polemiky. Zajímají mě lidi, to co si myslí, cítí.

Fajn, jako úvodní článek asi stačí, ne? Smějící se

Tak jo, držte mi palce a uvidíme, jak to půjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thinjill thinjill | E-mail | Web | 17. října 2013 v 20:19 | Reagovat

Super...! A teď  chutí do nového začátku, podporu máš, podmínky taky, odhodlání též, nic Ti nechybí a jde se do toho...! Výsledky čekají... :)

2 Luca Luca | Web | 17. října 2013 v 20:57 | Reagovat

Díky moc, chci se fakt donutit, dát si předsevzetí a jít si za tím, dík za podporu :)

3 Slečna A. Slečna A. | Web | 18. října 2013 v 11:03 | Reagovat

Ty mi úplně mluvíš z duše! Ale doslova! Jediné co bych změnila je, že já si tím rchlo hubnutím prošla v patnácti a dala 20 kilo za měsíc :D A už bych do toho nikdy nešla, s úroky to mám zpátky.
Taky jsem začala se zdravějším stylem kvůli špatným pocitům. Hubnutí bude doufám příjemný vedlejší účinek :)
A taky bych ráda měla na blogu tak nějak  prostě o životním stylu.

Tak ať se nám to povede! :)

4 Luca Luca | 18. října 2013 v 20:25 | Reagovat

[3]: Musí se nám to povést :) 20 kg? Bože, to je šílené. Nedokážu si představit takovou šílenou změnu za měsíc... O.o Co na to proboha okolí? Jinak jsem ráda, že tady na netu jsou i lidi jako jsme my - co prostě na to jdou zdravě. Doufám, že obě ty blogy rozjedem a budem si oporou :) Určite, jde o změnu zdravého stylu, možná nezhubnem za měsíc, ale za rok, ale o to to bude poctivější a trvalejší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama