Uniká mi to.

24. října 2013 v 19:22 | Luca |  Deníček
Hm, dneska mám náladu vyloženě na dvě věci: na piču. To je můj blog, budu sprostá, cítím to tak. Nemá to nic společného s jídelníčkem, to je o mně. Víte co to je, když máte pocit, že někde opuštěně stojíte a věci běží bez Vás? Chybí Vám klíč. Něco...

Nevím, co mi chybí. Nemám se zrovna ráda. Nevím jak na to. Nikdo mě to nenaučil. Dneska ráno jsem se vzbudila a věděla jsem, že nikam nechci. Že chci tmu, samotu, jen tak ležet, ten úzkostný svíravý pocit nechat vyhnisat, nemuset do hnusného světa a tvářit se JAKOŽE JSEM VPOHODĚ. To KURVA nejsem a nevím jak dlouho to už trvá.

Proč nedokážu fungovat? Co mi chybí? Myslím si, že to mám a pak KURVA HEH, nemám nic. Myslím si, že jsem ušla už nějakou cestu a pak zjistím, že jsem zase na začátku. Jak fungovat jak normální člověk? Mít normální rodinu, normální přátelé, nějakého přítele, občasný zájem a aspoň občas dobrou náladu. Vysvětlete mi, jak to dokážete. Mě tohle uniká. Já to neznám. Proč nemám tyhle věci? Co to znamená věřit si nebo být na sebe hrdý? Nebo co to znamená pochvala od rodičů?

Proč mi to uniklo?

... Proč mi to nikdo nedal?

Proč bych měla fungovat, když to nezvládám?

Tohle není o fňukání nebo sebelítosti. To jsou otázky, na které si nedovedu odpovědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thinjill thinjill | E-mail | Web | 24. října 2013 v 19:45 | Reagovat

Už je mi "asi" jasno... V sobotu pořešíme, neboj se, na vše je návod...:) I na život, dáš-li tomu naději... Klídek, nejsi sama...

2 Slečna A. Slečna A. | Web | 26. října 2013 v 8:31 | Reagovat

Nemám tušení, co se děje ve tvém osobním životě a tak nedokážu na moc otázek odpovědět.
Ale jak se mít ráda?
Jdi, koukni se do zrcadla a dívej se hodně pozorně. Přehlížej to, co se ti v danou chvíli a zaměř se na to, co se ti líbí - oči, rty, vlasy, prsa, ruce... naprosto cokoliv. Ikdyby to měla být piha na nose! Zaměř se na cokoliv na sobě co se ti líbí, usměj se na sebe do zrcadla a řekni si, že se ti to na tobě líbí, nebo že ti to sluší.
Každé ráno se na sebe do zrcadla usměj.

Je to jednoduché. Jsou nám sympatičtí lidé, kteří se na nás usmějou. Ale když se na nás mračí, mračíme se na ně taky a nechceme s nima většinou nic mít. S tím zrcadlem to platí stejně. Usmívej se na sebe! Buď si sobě sympatickým člověkem a oblíbíš si sama sebe! :)

Mít se ráda neznamená mít neskutečné sebevědomí, které navíc někdy slečny dávaj všem najevo a třeba s radostí vystavují na fb v podobě výstřihů a našpulených pus.
Ty co se mají opravdu rády jsou prostě ty, které má rádo mnoho lidí.
Občas se tomu říká charakter, nebo jednoduše "něco". Pokud se člověk chová k ostatním jako sám k sobě a pokud se k sobě chová pekně, pak to něco má! :)

Takže až potkáš zrcadlo, začni s úsměvy! :)

3 Mari Barbara Mari Barbara | Web | 30. října 2013 v 21:04 | Reagovat

Naprosto souhlasím se Slečnou A :) Zrcadlo dělá divy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama