JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

1. listopadu 2013 v 7:10 | Luca
ÁÁÁÁÁ, BOŽE, JÁ SE TAK BÁLA!

Výsledky jsou PERFEKTNÍ!

Holky mám doprdele TŘI KILA DOLE!

Sakra jo! Skvělý, úžasný, dokonalý, naprosto pérfekto GRANDE, SAKRA JO!

Ehm, takže se zklidníme. Nejsem zase taková borka abych to dala za dva týdny, ono totiž naposledy jsem se vážila přesně v září a pak jsem se snažila jíst zdravě, ale furt jsem chybovala a nic na sobě necítila a doopravdy jsem se do toho obula až tady ty poslední dva týdny. Takže je možné, že třeba půl kila nebo kilo jsem shodila už v září. Další věc je, že jsem se teď před vážením nespala skoro celou noc (NEJSEM NORMÁLNÍ, TAK JSEM BYLA NERVOZNÍ!) no a samozřejmě jsem včera nejedla už nějak od tří, plus jsem byla před vážením asi třikrát na záchodě, abych si byla jistá, že už nic nevychčiju, nevykadím!

To je jedno, i kdyby tyhle příčiny prostě ten stres přes noc a prázdnej žaludek ubíraly půlkila, který by jinak bylo dva a půl kila jsou furt ÚŽASNÝ VÝSLEDEK!

A víte CO? Sakra 64 kilo, to je NĚCO! Ještě kilo dolů a jsem na váze, kterou jsem vážila někdy v devátý třídě, vlastně na začátku devátý, pak jsem začala přibírat. SAKRA, JO! Wow! Zítra nebo dneska večer napíšu ještě další údaje jako je přeměření a vůbec to zkusím nějak shrnout.

Já VÁM ŘÍKALA, ŽE JESTLI SE TO POVEDE BUDU V EUFORII PSÁT DNESKA RÁNO!

A víte co - ONO TO JDE ZDRAVOU CESTOU, JUCHUCHŮŮ, JACHCHAHÁÁÁÁ!

Teď se budu jenom víc a víc snažit a musím to dát. A víte co je nejmilejší? Že se mi zdá, že jakkoliv se to hubnutí projevilo, prsa zůstávaj stejný! (Miluju svoje prsa :D)

Jsem tak šťastná, namotivovalo mě to být lepší a lepší a dám to, JO! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sud Sud | Web | 1. listopadu 2013 v 22:22 | Reagovat

Tyjo, gratuluju! Z článků strašně září pozitivno a dobrá nálada, to se mi líbí:)
Víš, co je sranda? Já jsem skoro plochá a co mi hubne, jsou právě prsa :D

2 Slečna A. Slečna A. | Web | 2. listopadu 2013 v 10:50 | Reagovat

Tak to je paráda! :) Gratuluji, jsi skvělá! Takové výsledky chci taky! :D Fakt neskutečná paráda! No že tě to teď nakopne, tomu dost dobře věřím! :) Jen tak dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama